Možná trochu smutné.

30. december 2010 at 21:17 | Heřman.^^
Mám chuť napsat článek o úplných blbostech.Nikoho to asi nebude zajímat,ale to je fuk.

Zítra je ten onen slavný den,kdy si všichni o půlnoci připijeme na nový rok a budeme doufat že bude stejně dobrý,nebo lepší než 2010. Upřímě jsem ráda,že tento rok je za námi.Prý byl celkem katasrofický..Ano i u mě byl,ale asi z jiného pohledu.Ne,nechci ho znovu prožít.Dvě velké zklamání (srdeční)už prožít nechci,ikdyž vím,že toho ještě bude...Bylo to hrozný,myslela jsem si,že jsem se dočista zbláznila.Ano,zbláznila.A taky trochu opravdu blázen jsem.Pořád se z toho musím vzpamatovávat...Vzpamatovávat z toho,že jsem se poznala taková,jaká opravdu jsem a nic si nenamlouvat...Nechci psát co všechno,nikoho by to zajímalo a pak nemám se čím chlubit,většina lidí tím (co jsem si nedávno připustila) trpí.....
Zjistila jsem,jak krásné je milovat,ale pocítila jsem i prohru...Bolelo to a zase se to vrací.Nikdy to nepřestane........
Ani Ježíšek mě moc nepotěšil.Upřímě,nedostala jsem to co jsem si přála.Nechci působit jako malá rozmazlená holka,která si pod pojmem Vánoce představí jen dárky.Ne,to opravdu ne.Byla to zrcadlovka,kterou jsem tak moc přála snad 100let.Máma mi dělala šance že ji dostanu..Nic.Vím,prostě na to nejsou peníze,co nadělám...Byla jsem smutná..v jednu chvíli tak naštvaná,že jsem s focením mým "otřesným"foťákem chtěla zkončit.Psala jsem to i sem na blog a objevil se negativní komentář,že jsem rozmazlený dítě....Možná ten článek tak působil....Nevím.Rozhodně taková nejsem. =)
V této době jsem naposledy byla opravdu šťastná před dvěma lety a často na to vzpomínám... =(
Asi jsem hodně náročná,nevím.....Rozhodně mi už život nepříjde tak zábavný,jako dřív.
Plánuju zrušení Facebooku.I bez něho se dá přece žít..Kdyby jsem si ho nezaložila,měla by jsem o jedno velký trápení míň.Je to tak,když se s někým seznámíte a kamarádství přeroste v něco víc...A třeba to byl i záměr..Fenomén facebook je už poněkud trapný a nudný.Už ho má každá osmiletá nána a desetiletí "borci",co si přidávají každou osobu a je jim jedno že ji ani neznají.Takový smrady ze všeho nenávidím a žádost o přátelství zamítám.Na co si přidávat člověka,kterýho ani neznám? Aby mi očumovával fotky a pak kopíroval?Nejspíš je to o tom,že ti "malí" chcou mít milión přátel...Ach,jak smutné. Je to něco,jako když si "desítka" založí blog,celý v růžovým a dává tam fotky Medvídka Pú,taky trapné.

Hm...koukám že od Silvestra jsem se "dohrabala" až k Púovi...chudák =D
Můj Silvestr bude trochu smutný,jako celý období,kdy začala škola a já poznala tu osobu =(

Tak doufám že Vám se bude dařit mnohem líp než mně =)

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2011


(!Na tohle všechno byl jen můj názor!)
 


Comments

1 Shara :P | Web | 31. december 2010 at 11:17 | React

Pani :)) Sem tu zase ! Moc se me libi tento clanek..pohladil me na srdicku ;)) A klidne me vse napis..me to zajima ! a urcite by rozmazlene decko nenapsalo tkovy clanek...s tim darkem me to mrzi :( FB je sice uz nuda..ae sem tam furt ;D ..Zatim pa :)

2 Shara :P | Web | 1. january 2011 at 18:38 | React

Vsecko me napiss..
e-mail ~> sarka.mo@seznam.cz
nbo mobil ~> 737575401 :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.